LALELİ ETAMİN SECCADE ŞABLONU
0

Laleli etamin seccade şablonu ile karşınızdayız. Serpil Keskin hanımefendiye ait bir tasarım. Laleli etamin seccade modeli görenler tarafından beğeniliyor ve tercih ediliyor. Hanımlar oğluna / kızına çeyiz bohçası için renk renk işliyor veya sipariş veriyorlar. İşlemesi keyifli ve oldukça zarif duran bir model. Etamin seccade işlenirken birçok farklı kumaş ve farklı markalarda ipler tercih edilebiliyor. Bu anlamda sipariş ile böyle bir seccadeyi yaptırmak istiyorsanız herşeyden önemlisi işçilik ve sonrasında da kullanılacak malzeme kalitesi dikkate alınmalı. Astarlanma / yorganlama yaptırılacaksa yine burada da içine konulacak malzeme kalitesi de çok önemli.

Yakın Çekim Etamin Seccade Örnekleri / Şablonları

Böyle bir seccade işleyebilmek için teknik bilmek şart. Yeni başlayanlar küçük bir havlu ile işlemeye başlayabilirler. Örneğin 50*30 ebatında etamin mutfak havlusu işlemekle işe başlayabilirsiniz. Küçük birer tencere tava, çatal kaşık, küçük bir çiçek motifi ile başlamak kolaylık sağlayacaktır. Tek renkli işlemeler de yine tercihleriniz arasında olabilir.

Seccade işlemelerinde 8 numara etamin iplerinden kullanabilirsiniz. Muline iplerin 2 veya 3 katını da tercih edebilirsiniz. Havlu işlemelerinizde 12 numara etamin ipi uygun. Yine muline tercih edecekseniz 2 katını kullanmalısınız.

Laleli seccade modelini işleyecek olanlar görsellerin sonunda renk kodlarına ulaşabilirler. Arzuya göre elbette renk tonlarında değişiklik yapılabilir. istenilen rengin tonlarını kullanmak sizin elinizde.

Sizlerde bu güzel etamin seccade şablonunu tercih ederek hayata geçirebilir güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Çeyiziniz için lale seccadenin komple takımını da işleyebilirsiniz. bohçasını yaparak daha sonra masa örtüsü olarak kullanabilirsiniz. Tek bir ucu işlenebildiği gibi yine arzuya göre karşılıklı iki kenarı veya dört bir köşesi işlenebilir.

Laleli Etamin Seccade Şablonu Renk Kodları

İşlemelerin en büyük yardımcısı renk kodlarını da sizler için eklemiş olalım. Serpil hanımın eline yüreğine sağlık çok güzel işlere imza atıyor gerçekten. Bayanlar onun tasarımlarını işlemekten keyif alıyorlar ve çokça tercih ediyorlar. gelinisleri.com olarak bu güzel çalışmalarını bizlerle paylaştığı için kendisine teşekkürü borç biliriz.

Şablonu işleyip hayata geçirecek olan hanımlara kolaylıklar dileriz. Keyifli işlemeler…

Kaynak: @serpilkeskinsablon

 • 4
  like
  Like
 • 1
  love
  Love
 • 1
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 1
  vomiting
  Vomiting

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir