SERPİL KESKİN GÜLLÜ ETAMİN SECCADE ŞABLON
0

Serpil Keskin güllü etamin seccade şablonu ile karşınızdayız. Kendisine ait en güzel tasarımları web sitemize eklemeye devam ediyoruz. Daha önce birçok güllü etamin seccade şablonu eklemiştik. hemen hergün yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Bu yazımızda da en sevilen güllü etamin seccade şablonlarından birine yer verdik. Serpil hanımcığımın ellerine sağlık. Gelin şimdi güllü etamin seccade şablonumuzun detaylarına geçelim.

En Güzel Güllü Etamin Seccade Şablonu

güllü etamin seccade şablon

Sizlerde bu muhteşem güllü etamin seccade şablonunu işleyebilirsiniz. Oğlunuza veya kızınıza çeyizlik yapabilirsiniz.

Şablon oldukça net. Telefon tablet veya bilgisayardan rahatlıkla okuyabilirsiniz.

Şablonun arzu edilirse kolaylıkla çıktısı alınabilir.

En güzel güllü etamin seccade şablonlarını bir çok hanım severek işliyor. Bu da onlardan bir tanesi.

Güllü etamin seccade şablon denilince akla ilk gelen modellerden birisi desek yanlış olmaz. Son zamanlarda çokça tercih ediliyor.

Sizler de sevdikleriniz için bu güllü etamin seccade şablonunu hayat geçirebilir güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Güllü Büyük Havlu Etamin

Tam bir nişan bohçası yapmak için büyük havlu şablonuna da ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu nedenle 50*90 ebatı büyük havlu için de şablonunu eklemiş olalım siz değerli gelinisleri.com dostları için.

Güllü Küçük Havlu Etamin

Çeyiz hazırlığı için tam takım bir işleme yapıyorsanız küçük havluyu da yapmanızı öneririm. Bu nedenle onunda şablonunu ekliyorum hanımlar.

Tesbihlik de yapabilirsiniz. Onun ayrıyeten bir şablona ihtiyacı yok güllü etamin seccade şablonunun herhangi bir gülünü tesbihlik üzerine işleyebilirsiniz.

Bohca Güllü Etamin Şablon

Takımın olmazsa olmaz parçası elbette bohça. Tek bir ucunu da işleyebilirsiniz karşılıklı iki kenarını da. Arzu edilirse dört bir köşeye işleme yapabilirsiniz. Daha göz dolduran bir görüntüsü olacaktır ve daha sonrasında masa örtüsü olarak kullanılabilir.

Güllü etamin seccade şablonunu işleyeceklere kolaylıklar dilerim. Daha fazla şablon için Kanaviçe Şablonları kategorimizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

Yeni Başlayanlar için Etamin İşleme Videosu

Gelin Hanımın İşleri (YouTube)

Videoyu izleyerek kolaylıkla işleme yapabilirsiniz.

 • 4
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 1
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 2
  thinking
  Thinking
 • 1
  vomiting
  Vomiting

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir