1. Anasayfa
 2. KANAVİCE ÖRNEKLERİ

Bu Kanaviçe Örneklerini Mutlaka Görmelisiniz

Bu Kanaviçe Örneklerini Mutlaka Görmelisiniz
0

Bu kanaviçe örneklerini mutlaka görmelisiniz hanımlar. Görür görmez zarafetine bayıldığım harika parçalar var. Sizin de görmenizi istediğim kanaviçe örnekleri hakikaten göz dolduruyor. İçeriğinde bolca emek içeren, her yanından güzellik akan kanaviçe örnekleri bu yazımızda sizleri bekliyor. Kanaviçe bilmeyenleri aşka getirecek bu harika kanaviçe örneklerini görmeye hazır mıyız?! E hadi buyurunuz o zaman yakından inceleyelim.

Hanımların Çeyiz İçin Yapmak İstediği Süper Ötesi Kanaviçe Örnekleri

salon takımı kanaviçe örnek

Tamamı el işçiliği bu harika tasarım kanaviçe örnekleri kanavice_gulu_ instagram hesabından derlenmiştir, tüm görseller kendisine aittir. Bizler görür görmez her birine ayrı bayıldık bu güzellikleri sizlerinde görmesini istedik. İşleme yapmak için aradığı modeli bulamayanlar burada bulunan kanaviçe örneklerinden ilham alabilirler.

güllü etamin havlu model

Hanımefendinin sayfasında faydalı içerikler bulunuyor. Çeşit çeşit etamin örneklerinden tutun da antika yapım aşamalarına kadar pek çok yararlı paylaşımların bulunduğu bir sayfa diyebilirim.

Tek renk kanaviçe örneklerinden bi türlü aradığını bulamayanlar için harika bir model. Sizler de bu modelden tercih edebilir güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Zarif kanaviçe örneklerinden bir tanesi.. Menekşe tasarımlı bu güzelim kanaviçe örneğinden sizler de tercih edebilirsiniz.

menekşe kanaviçe örnek

Kanaviçe işlemesini bilmeyenler Youtube videoları izleyerek öğrenebilirler. İlk defa yapacak olanlar küçük bir etamin havlu ile başlayabilirler.

Etnik desen kanaviçe örneklerinden birtanesi sizlerle. Üstelik kenarlarını sizlerde bu şekilde antika yaparak daha zengin bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Farklı antika tasarımlarının olduğunu düşünürsek güllü kanaviçe işlemesine bu tasarım oldukça yakışmış. Sizlerde evinizin güzelliğine güzellik katmak için bu kanaviçe örneklerinden tercih edebilirsiniz.

güllü kanaviçe örnekleri

Güllü kanaviçe örnekleri herzaman olduğu gibi oldukça tercih ediliyor. Sizler de görselde gördüğünüz salon takımı kanaviçe örneğinden tercih edebil güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

etnik desen kanaviçe örnek
kanaviçe salon takımı model

Kaynak: kanavice_gulu_

 • 8
  like
  Like
 • 2
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 2
  funny
  Funny
 • 2
  angry
  Angry
 • 3
  thinking
  Thinking
 • 1
  vomiting
  Vomiting

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir