KANAVİÇE İŞLEME MODELLERİ
0

Sevgili Hanımlar kanaviçe eskilerden günümüze kadar gelen özellikle çeyizlerin vazgeçilmezi bir gelenektir. Son zamanlarda da kanaviçeye olan ilgi bir hayli arttı dolayısıyla kullanım alanları da genişledi diyebiliriz. Nevresim, havlu, seccade işlemelerinin yanında salon takımlarında, sofra takımlarında, panolarda, hamam takımlarında, yatak odası üçlü takımlarında, takılarda.., hatta telefon kılıflarında bile kanaviçeye rastlamak mümkün.

Biz bugün sizler için kanaviçeye aşkla emek veren genç ama büyük işler bitiren girişimci bir hanımefendinin ürünlerini paylaşacağız. Sümeyye SAYGIN hanımefendiye ait ürünlerden açıkçası bizler gözlerimizi alamadık ve sizleri de bu güzelliklerden mahrum etmek istemedik. Fikir verecek birbirinden şahane modeller sizleri bekliyor hanımlar.

Her şeyin başı sevgi bana göre. işinizi sevgiyle yapıyorsanız mutlaka emeğinizin karşılığını alırsınız. Sümeyye hanımcım da işini sevgiyle yapan, diyalog kurduğu kişilere de sevgiyle yaklaşan bir insan, o yüzden buradaki görsellerden mutlaka kendinize hitap edecek modeli bulacağınızı düşüyorum. Kanaviçeyi bilmeyen ama bizim de çeyizimizde, evimizde böyle bir takım veya parça bulunmalı diyorsanız mutlaka Sümeyye hanımla iletişime geçmelisiniz. Görsellerin sonunda instagram adresi yer alıyor. Kendisi özenle siparişlerini hazırlıyor. Bu anlamda da mutlaka sizlere yardımcı olacaktır.

Hemen şunu belirtmek isterim işlemelerin hepsinin olmasa da bir çoğunun şablonu web sitemizde mevcuttur. Kanaviçe Şablonları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Evet hanımlar sözü daha fazla uzatmadan bu güzellikleri yakından inceleyelim isterseniz, buyrunuz:

Dertsiz masa örtüsü dedikleri bu olsa gerek, etamin boşluklarına harika bir gül motifi ve dantel detaylı peçeteler oldukça şık duruyor.

Benim favori salon takımım diyebilirim :) yatak odası için de muazzam bir örnek. Her yere yakışan bir motif ve tek renk işleniyor oda ayrı bi güzel yanı.

Çeyiz bohçası olarak hazırlanmış ve daha sonra örtü olarak da kullanabilmek için tasarlanmış fevkalade bir çalışma.

Papatya modeline de bayılıyorum, sanırım ben Sümeyye hanımcımın bütün işlerini ayrı seviyorum :) renk ve kumaş seçimi muntazam.

gelinisleri.com olarak Sümeyye SAYGIN Hanımefendiye bu güzel işleri sizlerle buluşturmamızı vesile kıldığı için kendisine teşekkür eder iyi çalışmalar dileriz.

Kaynak: @kanevicemiz Instagram

Kategori: Kanaviçe Modelleri, Kanaviçe Şablonları, Dantel, Örgü, İğne Oyası

 • 1
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 1
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 1
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir