ETAMİN / KANAVİÇE SECCADE ŞABLONU
0

Tasarımı Esra Komuta ait güzeller güzeli bir şablon bırakıyorum buraya.

Güllü ve çiçekli modelleri çok geri dönüşlerinizden biliyoruz ve elimizden geldiğince birçok model ekledik ve her yeni gün yepyeni şablonlar eklemeye devam ediyoruz.

Kanaviçe evimizin hemen her köşesinde kullanılıyor. özellikle dantel ve farklı kumaşlar ile birleştirilerek daha modernize edilmiştir. bu da kanaviçeye olan rağbeti artırmıştır.

evimizin banyosunda sofralarda, masa üzerlerinde, yastık ve nevresimlerde özellikle de çeyiz bohçalarında seccade havlu ve tesbihlik gibi birçok parça da görebilmek mümkün.

Kanaviçenin son zamanlarda popüler olmasıyla birlikte şablona olan ihtiyaç da artmış durumda dolayısıyla gelinisleri.com olarak bu anlamda sizlere desteğimiz devam etmekte hanımlar.

Daha önce yayınlamış olduğumuz şablonlara erişebilmek için Kanaviçe Şablonları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sevgili hanımlar işlenmiş olarak en güzel Kanaviçe Örnekleri ni görebilmek için bağlantıya tıklamanızı öneririz.

Seccade şablonumuzu işleyecek hanımlar adına Esra Komut hanımefendiye bu güzel çalışması için kendisine teşekkürü borç biliriz.

Gelin şimdi şablonumuzun detaylarına geçelim hanımlar:

Şablon oldukça net telefon tablet veya bilgisayardan kolaylıkla zorlanmadan okuyabilirsiniz. Arzu edenler çıktısını bile alabilir.

En çok yardımcı renk kodları da modelin ortaya çıkmasını sağlayan önemli bir etken. Renk kodlarına bağlı kalarak istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.

Kategoriler: Kanaviçe Örnekleri, Dantel, Örgü, İğne Oyası

 • 2
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 1
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 1
  vomiting
  Vomiting

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir