1. Ana Sayfa
  2. KANAVİÇE ŞABLONLARI

GÜLLÜ ETAMİN HAVLU MODELLERİ / ŞABLONLARI

GÜLLÜ ETAMİN HAVLU MODELLERİ / ŞABLONLARI
0
Ad

Güllü etamin havlu modelleri şablonları ile yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Bu modeli bi çoğunuzun ne kadar çok beklediğini biliyorum ve sizi daha fazla bekletmiyorum. Serpil KESKİN tasarımı güllü küçük havlu modelinin şablonu sizlerle buyurunuz hanımlar. Daha önce bu modelin Seccade ve büyük havlu için şablonunu paylaşmıştık. Takım şeklinde yapmak isteyenler Kanaviçe Şablonları kategorimizi ziyaret edebilirler. Dilerseniz şablonun ayrıntılarına geçelim şimdi;

Güllü Kanaviçe Havlu Modeli

İşlemelerde en çok aranan ve beklenenlerde bugün Serpil hanıma ait küçük havlu için güllü modelin şablonunu paylaşıyoruz. bekleyen ve bu modeli çok beğenen, işleyecek olan arkadaşlarımıza kolaylıklar diliyorum.

Ad

Bir çok çeyiz bu modelle güzelliğine güzellik kattı. Özellikle seccadesi çok yapıldı. Siyah zemin üzerine işlenmiş hali en çok tercih edilen renk oldu.

Sizlerde bu güzelim modelden oğlunuza kızınıza çeyiz için tercih edebilir veya sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Serpil hanımın eline koluna yüreğine sağlık diyorum.

Kaynak: @serpilkeskinsablon

Ad
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yorum Yap