GÜLLÜ ETAMİN SECCADE ŞABLONU VE RENK KODLARI
0

Sizlere kanaviçe şablonlarından daha önce onlarca örnek eklemiştik ve isteğiniz doğrultusunda eklemeye devam ediyoruz. En güzel etamin seccade şablonlarıKanaviçe Şablonları galerimizde bulabilirsiniz. Sizlere ilham verecek en muhteşem Kanaviçe Örnekleri için buraya tıklayabilirsiniz. Etamin seccade modelleri, tekli etaminli havlu modelleri, sofra takımları, runner örnekleri, hamam takımlar ve çok daha fazlasını bulacağınız bir galeri, mutlaka ziyaret etmenizi öneririz.

Etamin / kanaviçe işi pek çok alanda kullanılıyor ve özellikle de son zamanlarda oldukça popüler durumda. Yatak örtülerinden tutun da takılarda, panolarda işlemelere rastlamak mümkün.

Çeyizlik Etamin Seccade Modeli

Çeyizlerde olmazsa olmaz el emeği ve şüphesiz kanaviçe işlemeli bir seccade de göz dolduran bir parça. Geçmişten günümüze uzun zamandır gelenek haline gelen etamin işi farklı kumaşlar üzerine işlenerek değerini korumaya devam ediyor. Kanaviçe dantel işi ile birleştirilerek farklı bir görünüm kazanıyor genellikle sofra takımlarında göz dolduruyor ve çeyizlerde son dönemde çok tercih ediliyor.

Eskiyen kanaviçe işlemelerin kumaşlar üzerine uyarlanarak ortaya çıkan tasarımlar da hanımların beğenisini topluyor. Aynı zamanda yeniden kazanılmış oluyor.

Çeyiz için yapılacak en güzel işleme modellerini de web sitemize eklemeye devam ediyoruz. Bugün Emine Şanlı kaçmaz tasarımı güzeller güzeli güllü etamin seccade şablonu ve renk kodlarına yer vereceğiz. gelin hep birlikte şablonun ayrıntılarına geçelim;

En Güzel Etamin Seccade Modelleri

Sizler de bu en güzel etamin seccade modellerinden biri olan güllü etamin seccadeyi işleyebilir çeyizinize kazandırabilirsiniz. Oğlunuza kızınıza veya sevdiklerinize seccade işleyerek hediye edebilirsiniz.

Seccadeye havlu, tesbihlik ve bohça ilave ederek takım şeklinde bohça hazırlayabilirsiniz.. özellikle çeyiz hazırlığı yapanlar bu güzel şablonu tercih edebilirler.

İlk defa işleme yapacak olanlar kesinlikle tek renk veya daha az renkli kanaviçe modellerinden tercih etmeliler. Örneğin küçük bir mutfak havlusu ile işlemeye başlayabilirler.

Güllü Etamin Seccade Şablonu Renk Kodları

Renk kodlarına mümkün olduğunca bağlı kalmak önemli. Ancak bu şekilde güzel sonuçlar alabilmek mümkün. İşleme yapabilmek için elbette teknik bilmek şart. Her elemeğinde olduğu gibi zaman gerektiren ve emek isteyen bir iş kanaviçe.

Şablonun tasarımcısı Emine Şanlı Kaçmaz a ait şablonlar hanımlar tarafından oldukça tercih ediliyor ve seviliyor. Biz de bu yazımızda kendisine ait güllü etamin seccade modellerinden birine yer vermiş olduk. Kanaviçe şablonları web sitemize eklenmeye devam ediyor. keyifli işlemeler dileriz, bizi takipte kalınız.. :)

Kaynak: @esk.crossstitch

 • 1
  like
  Like
 • 2
  love
  Love
 • 1
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir