PAPATYA MİHRAPLI ETAMİN SECCADE ŞABLONU
0

Emine Şanlı Kaçmaz tasarımı çok hoş bir etamin seccadenin şablonuna yer verdik bu yazımızda. Papatya mihraplı etamin seccade şablonu az renk iplerle işleyebileceğiniz işlemesi keyifli bir model. Daha önce yayınlamış olduğumuz etamin seccade ve daha fazla şablon için buraya tıklayınız. Sizlere ilham olacak işlenmiş en güzel Kanaviçe Örnekleri için buraya tıklayabilirsiniz. Seccade modelleri, salon takımları, hamam takımları, tekli etaminli havlu modelleri ve daha fazlasını bulabileceğiniz bir resim galerisi, mutlaka ziyaret etmenizi öneririz.

Papatya Mihraplı Etamin Seccade Ayrıntılı Şablonu

Çeyizlerde papatyalar açsın. Sizler de kızınıza, oğlunuza çeyizlik veya sevdikleriniz için hediye olarak bu güzel seccadeyi işleyebilir harika bir görünüm elde edebilirsiniz.

Dört renk iple işleyebileceğiniz harika bir tasarım. İşleme yapmaya yeni yeni alışıyorsanız bu model tam da size göre. Farklı renk tonlarında seccadenizi işleyebilir arzuya göre pembe, kırmızı, mavi, mor vb. farklı tonlarda tercih edebilirsiniz.

Papatya Mihraplı Etamin Seccade Şablonu Renk Kodları

İşleme yaparken en çok yardımcı olan şey şüphesiz renk kodları. Tek renk işlemeler veya az renkli kanaviçe modellerde renk seçenekleri zevkinize göre tercih edilebilir. Ancak çok renkli kanaviçe modellerinde renk kodlarına bağlı kalmak önemli. Çünkü istenilen sonuca ancak bu şekilde ulaşabilmek mümkün. Ve biraz teknik bilmek şart hanımlar.
İşleyecek olanlara şimdiden kolaylık diliyorum.

Kaynak: @esk.crossstitch

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 1
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir