1. Ana Sayfa
  2. KANAVİÇE ŞABLONLARI

ETAMİN SECCADE ŞABLONLARI VE RENK KODLARI

ETAMİN SECCADE ŞABLONLARI VE RENK KODLARI
0
Ad

Emine Şanlı Kaçmaz tasarımı tam bir bahar havası tadında güzeller güzeli bir seccade şablonu bırakalım bugün hanımlar. Daha önce Emine hanımın şablonlarına yer vermiştik biliyoruz ki çok seviyorsunuz ve devamını bekliyorsunuz. Bizlerde sizleri kırmıyor bu anlamda sizlere desteğe devam ediyoruz. En güzel seccade şablonlarını eklemeye devam ediyoruz. Daha önce yayınlamış olduğumuz şablon galerimize Kanaviçe Şablonları kategorimizden ulaşabilirsiniz, bağlantıya tıklamanız yeterli. İşlenmiş birbirinden muhteşem el emeği kanaviçe modellerini görebilmek için Kanaviçe Örnekleri kategorimizi ziyaret etmenizi öneririz.

En Güzel Etamin Seccade Şablonu

Kanaviçe Şablonlarını işlerken mümkün olduğunca renk kodlarına bağlı kalınırsa istenilen sonuca ulaşabilirsiniz. Görsellerin en son kısmında renk kodlarını da bulabilirsiniz.

Ad

Tabi ki işleme yaparken kendinizden bir şeyler ekleyebilir arzu edilirse çıkarımlar yapılabildiği gibi eklemeler de yapmak sizin elinizde.

Seccade yanına havlu ve bohça işleyerek takım da yapabilmek mümkün. Bilhassa çeyiz bohçası isteyenler seccade, bohça, havlu ve tesbih kesesi ile takımlarını oluşturabilirler. Elbette ilaveler yapmak yine sizin tercihiniz. Kur’an- Kerim Kılıfı, ayakkabılık vb. gibi..

Bu güzel seccadeyi işleyecek olan hanımlara kolaylıklar diliyorum.

Daha fazla Kanaviçe Şablonları için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Kaynak: @esk.crossstitch

Ad

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yorum Yap