1. Ana Sayfa
  2. KANAVİÇE ŞABLONLARI

Kanavice Seccade Modeli / Şablonu

Kanavice Seccade Modeli / Şablonu
0
Ad

Ayrıntılı kanaviçe seccade modeli / şablonu ve işlenmiş örneği bu yazımızda yer alıyor. Sevgili hanımlar son dönemin en fazla tercih edilen ve çeyizlerde işleme olarak çokça yer alan bir model bu. Serpil Keskin hanımefendinin elinden çıkmış fevkalade anonim bir örnek. Şablon paylaşımımızdan hemen sonra işlenmiş halini görebilir, işlendikten sonra nasıl bir tasarım ortaya çıkacak fikir edinebilirsiniz. Ayrıca sizlere ilham olabilecek farklı seccade örneklerini de Etamin Seccadeler bölümümüzde bulabilirsiniz.

Serpil Keskin Etamin Seccade Şablon

etamin seccade şablon

Bu güzel çalışma siz değerli hanımların marifetleri ve rengarenk iplerle (ip kodlarını da yazımızda bulabilirsiniz), hayata geçmeye hazır. Şablon ayrıntıları için @serpilkeskinsablon instagram hesabı ile iletişime geçebilir ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz.. Kendisi iyi bir anne olmasının yanında, her alanda kendisini geliştirmiş ve geliştirmeye devam ediyor. Bizlere de gelinisleri.com olarak bu güzel tasarım seccade şablonunu sizlerle buluşturmak kalıyor. Keyifli işlemeler dileriz..:

Ad
ayrıntılı etamin seccade

Sevgili Hanımlar web sitemize kanaviceye dair seccade, havlu, pike-nevresim, pano ve birçok alanda kullanabileceğiniz şablonlar ve örnekler eklenmeye devam ediliyor. Bizi ziyaret etmeye devam ediniz :)

görsel kaynak: serpilkeskinsablon

Ad

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yorum Yap