1. Ana Sayfa
  2. KANAVİÇE ŞABLONLARI

SERPİL KESKİN ÇİÇEKLİ ETAMİN SECCADE ŞABLONU

SERPİL KESKİN ÇİÇEKLİ ETAMİN SECCADE ŞABLONU
0
Ad

Bahar esintisi, kır çiçekli Serpil Keskin tasarımı etamin seccade şablonu bu yazımızda sizleri bekliyor hanımlar. ister açık ton zemine işleyin ister siyaha çok zarif ve naif bir seccade modeli.

Etamin Seccade Şablonu

Seccadeyi işlerken 8 numara etamin ipi tercih edebilirsiniz veya muline iplerin 3 katı arzu edilirse 2 katıda kullananlar var. Nasıl görmek istiyorsanız ve kumaşınızın kalınlığını göz önünde bulundurarak o şekilde ipinizi tercih edebilirsiniz.

Ad

Etaminli havlu işlemelerinde 12 numara etamin ipi, muline ip kullanacaksanız 2 katı kullanmanız kâfi. Renk kodlarını en son görselde bulabilirsiniz. Serpil hanımın kullanmış olduğu tonlar hakikaten çok hoş ve göz dolduruyor, renk kodlarına bağlı kalmakta fayda var.

Sizlerde çeyiziniz için bu güzel şablonu hayata geçirebilir güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Oğlunuzun veya kızınızın çeyizine veyahut sevdiklerinize böylesine güzel bir el emeği etamin seccade işleyebilir hediye edebilirsiniz.

Kenar kısımlarında bulunan çiçeklerden havlu işleyebilirsiniz. Takım yapabilmek için bohçası, büyük ve küçük havlusu, tesbihlik vs. eklemeler yapabilirsiniz.

Daha önce yayınlamış olduğumuz seccade şablonlarını görebilmek için Kanaviçe Şablonları kategorimizi mutlaka ziyaret etmenizi öneririm.

Usta ellerden çıkmış işlenmiş Kanaviçe Örnekleri için KANAVİÇE ÖRNEKLERİ kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: @serpilkeskinsablon

Ad

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yorum Yap