SERPİL KESKİN ÇİÇEKLİ ETAMİN SECCADE ŞABLONU
0

Bahar esintisi, kır çiçekli Serpil Keskin tasarımı etamin seccade şablonu bu yazımızda sizleri bekliyor hanımlar. ister açık ton zemine işleyin ister siyaha çok zarif ve naif bir seccade modeli.

Etamin Seccade Şablonu

Seccadeyi işlerken 8 numara etamin ipi tercih edebilirsiniz veya muline iplerin 3 katı arzu edilirse 2 katıda kullananlar var. Nasıl görmek istiyorsanız ve kumaşınızın kalınlığını göz önünde bulundurarak o şekilde ipinizi tercih edebilirsiniz.

Etaminli havlu işlemelerinde 12 numara etamin ipi, muline ip kullanacaksanız 2 katı kullanmanız kâfi. Renk kodlarını en son görselde bulabilirsiniz. Serpil hanımın kullanmış olduğu tonlar hakikaten çok hoş ve göz dolduruyor, renk kodlarına bağlı kalmakta fayda var.

Sizlerde çeyiziniz için bu güzel şablonu hayata geçirebilir güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Oğlunuzun veya kızınızın çeyizine veyahut sevdiklerinize böylesine güzel bir el emeği etamin seccade işleyebilir hediye edebilirsiniz.

Kenar kısımlarında bulunan çiçeklerden havlu işleyebilirsiniz. Takım yapabilmek için bohçası, büyük ve küçük havlusu, tesbihlik vs. eklemeler yapabilirsiniz.

Daha önce yayınlamış olduğumuz seccade şablonlarını görebilmek için Kanaviçe Şablonları kategorimizi mutlaka ziyaret etmenizi öneririm.

Usta ellerden çıkmış işlenmiş Kanaviçe Örnekleri için KANAVİÇE ÖRNEKLERİ kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: @serpilkeskinsablon

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir