SERPİL KESKİN ETAMİN SECCADE ŞABLONU
0

Etamin seccade şablonunun en güzel ve en sevilen modelleri gelinisleri.com olarak sizler için eklemeye devam ediyoruz. Tasarımı Serpil keskin hanımefendiye ait çiçekliler arasında gösterişli bir modelin şablonuna yer vereceğiz bugün. Serpil Keskin etamin seccade şablonu deyince akla onun yapmış olduğu bir çok sevilen modeli akla geliyor, çünkü işini severek yapan insanlar güzel işlere de imza atıyor.

En Gösteriş Etamin Seccade Modeli Şablonu

Serpil hanımın şablonlarına birçok kez yer verdik ve sizlerin isteği doğrultusunda yer vermeye de devam edeceğiz. Hepsi birbirinden güzel tasarımlar gerçekten diğer modelleri ve şablonlarını görebilmek için Kanaviçe Şablonları kategorimizi ziyaret etmenizi öneririz.

Gerek tek renk gerekse çok renkli olsun en gösterişli etamin seccade modeli şablonu galerimizde bulmanız mümkün. Ayrıca işlenmiş usta ellerden çıkmış en muhteşem kanaviçe işlemelerini görmek ve ilham almak isterseniz Kanaviçe Örnekleri galerimizi mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Etamine yeni başlayacak hanımlar çok renkli işlemeler yerine tek renk işlemeler tercih edebilirler veya el havlusu ile bu işe başlayabilirler. İşledikçe eliniz daha yatkın hale gelecektir ve daha sonra çok renkli seccadeler işleyebilirsiniz.

Çeyiz hazırlığı yapan hanımlar böyle bir seccadeyi hayata geçirebilirler. çeyiz bohçalarının en güzel parçası olabilir.

Sizlerde bu güzelim etamin seccade modelini kendinize veya oğlunuza kızınıza sevdiklerinize işleyebilir hediye edebilirsiniz.

sizlerde bu güzel seccadeyi işleyebilir güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

En güzel etamin seccade modellerinin şablonlarını web sitemize eklemeye devam ediyoruz, bizleri takipte kalınız :)

Tasarımı Serpil hanıma ait en güzel seccade modellerinin şablonlarını eklemeye devam ediyoruz.

sizler de bu güzel etamin seccade modelinin takımını yapabilirsiniz.

Kaynak: @serpilkeskinsablon

Etamine Yeni Başlayanlar İçin Kanaviçe İşleme Videosu

İlk defa işleme yapacak olan hanımlar için güzel bir işleme videosu bırakalım. Hiç bilmeyenlerin bile izleyerek kolaylıkla yapabileceği harika bir kanaviçe işleme videosu. Buyurunuz hanımlar;

Kaynak: Gelin Hanımın İşleri (Youtube)

Bu videoyu izleyerek muhteşem bir sofra takımı yapabilirsiniz. özellikle rengarenk pötikare kumaşlar üzerine çok yakışıyor tavsiye ederim. Ayrıca şirin bir mutfak havlusu da yapabilirsiniz. Daha bir çok amaçla da bu motifi kullanmanız mümkün. işleyeceklere şimdiden kolaylıklar dilerim.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir