1. Ana Sayfa
  2. KANAVİÇE ŞABLONLARI

EN GÜZEL ETAMİN SECCADE ŞABLONLARI VE RENK KODLARI

EN GÜZEL ETAMİN SECCADE ŞABLONLARI VE RENK KODLARI
0
Ad

Nasıl da güzel ve nasıl da zarif… Emine Şanlı Kaçmaz tasarımı 3 renk ile işleyebileceğiniz en güzel seccade şablonlarından bir tanesi diyebilirim. Elbette farklı tonlarda çalışılabilir.

Güllü bir seccade modeli arıyorsanız ve zor olmasın istiyorsanız bu model aradığınız o model olabilir. İşlemesi çok keyifli zarafeti ile herkesin beğenisini toplayabilir:

Ad

Şablonun görüntü kalitesi oldukça iyi. Telefondan tabletten veya bilgisayardan rahatlıkla okuyabilmeniz mümkün. Arzu eden olursa çıktı bile alabilir.

Daha önce yayınlamış olduğumuz kanaviçe şablonlarına erişebilmek için Kanaviçe Şablonları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

İşlenmiş birbirinden muhteşem kanaviçe örneklerini görebilmek için Kanaviçe Örnekleri galerimizi ziyaret etmenizi öneririz. Sizlere ilham olacak en güzel kanaviçe işlemelerini bulacağınızdan eminiz.

Seccade şablonunu işleyip hayata geçirecek olan hanımlara kolaylıklar diliyorum, sevgilerle..

Kaynak: @esk.crossstitch

Ad

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yorum Yap