1. Ana Sayfa
  2. KANAVİÇE ŞABLONLARI

SERPİL KESKİN GÜLLÜ ETAMİN SECCADE ŞABLONU

SERPİL KESKİN GÜLLÜ ETAMİN SECCADE ŞABLONU
0
Ad

Serpil Keskin güllü etamin seccade şablonu ile karşınızdayız.

Güllü Etamin Seccade Modeli Yakın Çekim

etamin seccade şablon

Farklı şablonlar için Kanaviçe Şablonları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. İşlenmiş kanaviçe modelleri için Kanaviçe Örnekleri Kategorimizi ziyaret etmenizi öneririz.

Ad

Kaynak: @serpilkeskinsablon

Kategori: Kanaviçe Şablonları, Kanaviçe Örnekleri, Örgü, Dantel, İğne Oyası

GELİNCİK SECCADE ŞABLONU VE RENK KODLARI

Kanaviçe seccade denilince akla ilk gelen seccade modellerinden biri de Gelincik Modelli etamin seccade. Yapılışında her bir çarpısı bin emek içeren kanaviçede şablonlar işimizi oldukça kolaylaştırıyor.

Özellikle Serpil Keskin Hanımefendi bu tasarım işinden ve hanımların ne istediğinden oldukça iyi anlıyor ve bu işi layıkıyla yapıyor. Daha önceleri de farklı birçok anonim şablonunu yayınlamıştık ve sizlerden gelen yoğun istek üzerine sıkça şablonlarına yer vermeye çalışıyoruz. Önceki şablonlara Kanaviçe Şablonları kategorimizden bulabilirsiniz.

Şablonun kendisi güzel işlenmiş hali ise gözleri kamaştıran modellerden birisi diyebilirim hanımlar. gelin bohçası veya damat bohçası şeklinde işleyecekseniz modeli farklı renklerde uygulayabilirsiniz. özellikle kırmıızı ve mavi tonlarına bayılıyorum ben.

Şimdi dilerseniz modelin ayrıntılı şablonuna geçelim. Hepinize sağlıklı ve keyifli işlemeler dilerim.

Kanaviçe Bilmeyenlerimiz için yardımcı olacak harika bir video. Çok ayrıntılı yapılmış, mutlaka işleme öğrenmek isteyenlere faydası olacaktır, videoyu izlemenizi tavsiye ederiz, Kolay gelsin şimdiden:

Video Kaynak: GELİN HANIMIN İŞLERİ (YouTube)

Ad

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yorum Yap