1. Anasayfa
 2. KANAVİCE ÖRNEKLERİ

2022 nin En Zarif Kanaviçe Örnekleri

2022 nin En Zarif Kanaviçe Örnekleri
0

2022 nin en zarif kanaviçe örnekleri ile karşınızdayız. Mutlaka beğeneceğinizi düşündüğüm çok şık kanaviçe örnekleri bu yazımızda sizleri bekliyor. Sümeyye hanımcımın emek emek işlemiş olduğu kanaviçe örneklerine daha önce bloğumuzda yer vermiştik. Sizden aldığımız geri dönüşlerle diğer çalışmalarına da yer verelim istedik. Kanaviçe yapımını hiç bilmeyenleri bile aşka getirecek harika kanaviçe örnekleri mevcut.

Yeni Kanaviçe Örnekleri

nişan bohçası kanaviçe örnekleri

Yeni kanaviçe örneklerine her geçen gün yenileri eklenmeye devam ediyor. Hanımlar tarafından model model desen desen el emeği işlemeler yapılıyor. Özellikle çeyiz için yapılan kanaviçe örnekleri göz dolduruyor. Sizler de kendiniz için veya sevdikleriniz için burada bulunan kanaviçe örneklerinden yapabilirsiniz.

etamin havlu modeli

Salon için yapılan takımlar, sofra takımları ve oda takımları misafirlerinizin gözlerini alamayacağı pek çok kanaviçe örneği mevcut. Banyo için yapabileceğiniz analı kızlı etamin havlu takımları, etamin seccade örnekleri, runner kanaviçe modelleri ve birbirinden güzel kanaviçe masa örtüsü modelleri. Gelin şimdi tüm bu güzellikleri yakından inceleyelim;

etnik desen etamin havlu modeli
yeni kanaviçe seccade modeli
en güzel etamin havlu modeli
sofra takımı kanaviçe modeli
kaşıklık kanaviçe modeli
kanaviçe peçete modeli
kanaviçe runner modeli
masa örtüsü kanaviçe örnekleri
sofra takımı kanaviçe örnekleri
etnik seccade kanaviçe örnek
gelincik kanaviçe örnekleri

Kaynak: @kanevicemiz

 • 4
  like
  Like
 • 6
  love
  Love
 • 2
  applause
  Applause
 • 1
  funny
  Funny
 • 1
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 1
  vomiting
  Vomiting

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir