1. Ana Sayfa
  2. KANAVİÇE ŞABLONLARI

ETAMİN SECCADE ŞABLONU

ETAMİN SECCADE ŞABLONU
0
Ad

Merhaba hanımlar ağır bir kanaviçe seccade şablonu ile geldim bugün. Benim çok sevdiğim modellerden bir tanesi. Tek renk işlenebilen ve her renk ile uyumlu harika bir tasarım. Tabiki de Serpil hanımcıma ait güzeller güzeli bir model. Çeyiz bohçasına kanaviçe işlemeli bir seccade takımı girecekse o modellerden bir tanesi de bu diyebilirim.

En Güzel Kanaviçe Seccade Modelleri

serpil keskin etamin seccade şablonu

Özellikle siyah zemin üzerine krem veya beyaz ile işlenmiş hali tek kelime ile mükemmel. Dilerseniz sözü uzatmadan seccade şablonunun ayrıntılarını verelim hemen. Bu arada Serpil Hanıma bu güzel etamin seccade şablonu için gelinisleri.com olarak kendisine teşekkür ederiz.

Ad

şablon oldukça nettir. telefon, tablet veya bilgisayardan rahatlıkla seçebilirsiniz. bu şekilde çıktısını alıp elinizde de bulundurabilirsiniz.

İşlemesi çok keyifli bir model. sizlerde çeyizinize, kendinize, sevdiklerinize işleyip hediye edebilirsiniz.

Kaynak: @serpilkeskinsablon

Ad
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yorum Yap