1. Ana Sayfa
  2. KANAVİCE ÖRNEKLERİ

50 ADET ETAMİN HAVLU MODELİ | EN GÖSTERİŞLİ KANAVİÇE ÖRNEKLERİ

50 ADET ETAMİN HAVLU MODELİ | EN GÖSTERİŞLİ KANAVİÇE ÖRNEKLERİ
0
Ad

Merhaba kanaviçe sever hanımlar; bugün elişi köşemize kalbinizi ısıtacak, görünce aşık olacağınız modeller bırakmaya geldim. Meliha hanımda işçiliği ile birçok kişinin beğenisini, takdirini toplamış ve kanaviçe sanatına gönül vermiş bir bayan. Uzun bir süredir takip ediyorum kendisini. Her bir emeğin zarifliği ile kendisinin mutevaziliği birleşince ne de güzel işler çıkıyor ortaya sizler de görün istedim dostlar. Hal böyle olunca onlarca kalbe dokunmuş, çeyizlerde onun elinden işlemeler yerlerini almış almaya da devam ediyor. Resimler üzerinde bulunan instagram hesabından kendisi ile iletişime geçebilir, bu güzelliklerden sizler de sipariş verebilirsiniz.

Kanaviçe ile ilgileniyor ancak model konusunda aradığınızı bulamıyorsanız burada mutlaka size hitap edecek örneği bulacaksınız. Bu anlamda sizlere ilham olacak bu ürünlerin sahibi Meliha Şahin hanımefendiye teşekkür diyor,başarısının daim olmasını temenni ediyorum..

Ad

Şimdi dilerseniz bu elemeği göz nuru ürünleri yakından inceleyelm :

İşlemelerinizde sizlere kolaylık sağlayacak kanaviçe şablonları için Kanaviçe Şablonları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Farklı modeller görebilmek için daha önce yayınladığımız Kanaviçe Örnekleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: @kaneviceligunlerr61

Ad

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yorum Yap