KANAVİÇE MASA ÖRTÜSÜ ŞABLONU
0

Runner için çok hoş bir şablon bırakmaya geldim. Hem çok net hem güzeller güzeli bir model. Runner için işlenebildiği gibi masa örtüsü için de kullanabilirsiniz. Görsellerin içinde renk kodları da mevcut. sizler işleme yaparken kendinizden de bişeyler katabilirsiniz. Renk kodlarında görmek istediğiniz rengi kullanabilir, modelde eklemeler yapabilir veya çıkarımlar yapabilirsiniz. Nasıl görmek ve kullanmak istiyorsanız. Ama tabiki orijinaline bağlı kalmak daha güzel bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır.Tasarım Derya YEL Hanımefendi ye ait harika ötesi bir şablon. Kendisinin ellerine sağlık, bu çalışma kim bilir kaç evin güzelliğine güzellik katacak veya kaç çeyiz bohçasında yerini alacak kim bilir.. Başarılarının devamını diliyoruz.

Kanaviçe Runner Şablon

Daha önce yayınlamış olduğumuz şablonlar için Kanaviçe Şablonları kategorimizi, işlenmiş olarak kanaviçe runner şablon modeli görebilmek için Kanaviçe Örnekleri Kategorimizi ziyaret etmenizi öneririz.
Şimdi dilerseniz şablonun ayrıntılarına ve renk kodlarına geçelim, buyurunuz;

Sizler de bu güzel kanaviçe runner şablonu hayata geçirerek güzel bir görünüm elde edebilir; sevdiklerinize hediye edebilirsiniz veya evinizin güzelliğine güzellik katabilirsiniz.

 • 3
  like
  Like
 • 1
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir