SERPİL KESKİN ETAMİN SECCADE ŞABLONU
0

Yine en güzelinden Serpil Keskin etamin seccade şablonu ile karşınızdayız. Kanaviçe işlemenin son zamanlarda popüler olmasıyla etamin seccade şablonlarına olan ihtiyaç arttı. Bu anlamda gelinisleri.com olarak sizlere desteğimiz devam ediyor. En güzel şablonları seçiyoruz. Ve usta ellerden kanaviçe örnekleri eklemeye devam ediyoruz. İşlenmiş modelleri görmek için Kanaviçe Örnekleri kategorimizi ziyaret etmenizi öneririz.

Bahar Dalı Etamin Seccade Şablonu

İşlerken keyif alacağınız hoş bir seccade modeli diyebilirim. Toplamda üç renk ile işleyebileceğiniz sizi yormayacak bir model. Çeyizlik için tercih edebilirsiniz. Arzu edilirse günlük kullanıma da hem kendiniz hem sevdikleriniz için işleyebilirsiniz.

En Güzel Etamin Seccade Modelleri

En güzel etamin seccade şablonlarına bugün Serpil hanıma ait seccade modeli eklemiş olduk. Daha önce yine kendisine ait anonim seccade etamin seccade şablonlarına yer vermiştik. Sizlerden gelen geri dönüşler ve talep üzerine yenilerini eklemeye devam ediyoruz.

Sizlerde bu güzel etamin seccade şablonu işleyip hayata geçirebilirsiniz. işleme yapmasını bilmiyorsanız Youtube videoları izleyerek öğrenebilirsiniz.

Daha önce yayınladığımız etamin seccade şablonlarını görebilmek için Kanaviçe Şablonları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Serpil Keskin Bohça Şablonu

Sevgili hanımlar çeyiz hazırlıyorsanız bohça şablonuna da ihtiyaç duyacaksınız demektir. Nişan düğün bohçası olarak işlenebilecek en zarif modellerden bir tanesi diyebilirim.

Serpil Keskin Etamin Büyük Havlu Şablon

Serpil Keskin Etamin Küçük Havlu Şablon

Kaynak: @serpilkeskinsablon

 • 6
  like
  Like
 • 1
  love
  Love
 • 2
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 1
  vomiting
  Vomiting

Üretmeyi ve üreten insanı seven, sürekli öğrendiklerine yenisini ekleyen, 3 çocuk annesi, 4 üniversite mezunu, sıradan olmayan biri.. Faydalı bulduğunuz yazıları sosyal platformlarda paylaşarak daha geniş bir aile olmamıza katkıda bulunabilirsiniz :)

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir